Obserwuj nas :
żuczek

O nas

o nas

Profesjonalna kadra logopedów Gabinetu Żuczek w Krakowie

Najważniejszym czynnikiem przy wyborze dobrego gabinetu logopedycznego jest zwrócenie uwagi na kwalifikacje pracowników. Gabinet Żuczek oferuje swoim pacjentom współpracę z wykwalifikowanymi terapeutami mowy. Wybór naszego logopedy w Krakowie to gwarancja sukcesu, bowiem tutaj pasja łączy się z wieloletnim doświadczeniem i chęcią pomocy drugiemu człowiekowi. Kadra gabinetu nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, by skuteczniej prowadzić terapię logopedyczną w oparciu o najnowsze trendy i badania naukowe.

Gabinet Logopedyczny Żuczek świadczy kompleksowe usługi logopedyczne, w zakres których wchodzi: diagnoza logopedyczna, diagnoza neurologopedyczna, terapia logopedyczna oraz terapia neurologopedyczna. Oferujemy również terapie wspomagające proces nabywania mowy i prawidłowej artykulacji. Dzięki odpowiednim kwalifikacjom prowadzimy profesjonalną terapię logopedyczną, skierowaną zarówno do dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych.

zuczek-foto-1_scaled
Żuczek

Wykwalifikowana kadra

zuczek-foto-2_scaled

Gabinet logopedyczny Żuczek mieszczący się w centrum Krakowa to miejsce przyjazne zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Został stworzony z myślą o kompleksowym wsparciu dziecka z deficytami i problemami rozwojowymi oraz wsparciu dorosłych, którzy borykają się z wadami mowy. Zajmujemy się rehabilitacją, edukacją i wspomaganiem rozwoju prawidłowej mowy.

Niesiemy pomoc w przezwyciężaniu problemów w werbalnym porozumiewaniu się. Nasze doświadczenie i zaangażowanie, a także silna motywacja pacjenta sprawiają, że jesteśmy w stanie poradzić sobie z najtrudniejszym przypadkiem. Wychodzimy z założenia, że dobry gabinet logopedyczny powinien zapewniać nie tylko samą terapię logopedyczną, ale także diagnozę i profilaktykę logopedyczną.

I to wszystko Państwu oferujemy. Swoją ofertę kierujemy do dzieci, młodzieży i dorosłych. Pomagamy m.in. dzieciom zagrożonym autyzmem, z zespołem Aspergera, z zespołem Downa, dysleksją, niedosłuchem i opóźnionym rozwojem mowy. Niesiemy pomoc dzieciom i dorosłym z wadami wymowy, jąkającym się, z afazją, a także z alalią i dyslalią.

Diagnoza i terapia

W gabinecie logopedycznym Żuczek proponujemy diagnozę i terapię dla dzieci i dorosłych z zaburzeniami komunikacji językowej, wadami wymowy.

Dla kogo?

Prowadzimy terapię logopedyczną i neurologopedyczną dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Terapie wspomagające

W gabinecie wykorzystywane są specjalistyczne materiały dydaktyczne oraz metody wspomagające terapię, które są zgodne z wytycznymi nowoczesnej logopedii.

Aneta niemiec

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, filolog polski, neurologopeda.

Prowadzi terapię dzieci: zagrożonych autyzmem, z zachowaniami ze spektrum autyzmu, dysleksją, afazją, Zespołem Downa, niepełnosprawnością intelektualną, jąkających się, dwujęzycznych, niesłyszących, z wadami wymowy.

W swojej pracy wykorzystuje różnego rodzaju terapie wspomagające, w tym terapię miofunkcjonalną, elastyczny taping, elektrostymulację traktu ustno-twarzowego.

Uczestniczyła w licznych kursach, zdobywając wiedzę i doskonaląc umiejętności diagnostyki i terapii zaburzeń mowy. Posiada certyfikat zezwalający na prowadzenie diagnozy za pomocą standaryzowanego testu Kartami Oceny Logopedycznej Dziecka KOLD. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami komunikacji językowej. Pracuje z osobami dorosłymi z wadami wymowy oraz jąkającymi się. Prowadzi zajęcia neurologopedyczne w przedszkolu z oddziałami integracyjnymi oraz zajęcia logopedyczne grupowe i indywidualne w przedszkolach.

Beata Filipek

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, filolożka polska, neurologopedka. 

Doświadczenie zawodowe nabywała podczas praktyk logopedycznych w prywatnych krakowskich gabinetach logopedycznych, Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Krakowie oraz przedszkolu integracyjnym. Ukończyła staż na stanowisku logopedki w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nowym Sączu.

Obecnie prowadzi grupowe i indywidualne zajęcia logopedyczne w żłobkach, przedszkolach publicznych i prywatnych (w tym integracyjnych). Obejmuje diagnozą i terapią logopedyczną zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe z różnego rodzaju zaburzeniami komunikacji językowej oraz wadami wymowy.

Michalina Juraszczyk

mgr Michalina Juraszczyk jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku psychologia ze specjalizacją psychologia kliniczna dziecka, posiada także kwalifikacje pedagogiczne uzyskane w Studium Pedagogicznym UJ. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała podczas zagranicznych programów wymiany kulturowej, pracy w krakowskich przedszkolach oraz poradni psychologiczno-pedagogicznej. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i kursach – ukończyła m.in kurs „Psychoterapia dzieci i młodzieży w nurcie poznawczo-behawioralnym” krakowskiego ośrodka terapii poznawczo-behawioralnej „Mensana”, posiada certyfikat uprawniający do prowadzenia Treningu Umiejętności Społecznych.

W ramach pomocy psychologicznej oferujemy konsultacje dla rodziców oraz spotkania indywidulane dla dzieci i młodzieży z zakresu poradnictwa psychologicznego oraz spotkań pomocowych w przebiegu różnych zaburzeń m.in.: ADHD, zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, tiki nerwowe, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, zaburzenia ze spektrum autyzmu.1

opinie

Realna pomoc

Zapraszamy do naszego gabinetu logopedycznego!
Indywidualne podejście
Przemiła atmosfera i indywidualne podejście, sprawiły że wizyty w gabinecie były przyjemnością. Chętnie dodałbym 6 gwiazdkę za kawę i ciasteczka w poczekalni 😉
piotr
Piotr
Pełen profesjonalizm
Polecam z całego serca! Pełen profesjonalizm i wiedza poparta doświadczeniem. Korzystaliśmy poprzednio (o wiele za długo i znacznie przepłacając) z usług innego logopedy i różnica jest kolosalna. Syn poczynił ogromne postępy, stara się mówić poprawnie i jest rozumiany przez innych ludzi.
dorota
Dorota Wallis
mama